Home | Sitemap

Prenájom, Petržalka, 2 izbový byt, novostavba, Záporožská ul.

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky na Záporožskej ulici. Poloha ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť- vlaková stanica, zastávka autobusu, poliklinika, služby, kaviarne, obchody.....Byt je slnečný a nachádza sa na 4. poschodí z 5., o rozlohe 52m2, plne zariadený.
K bytu prislúcha aj odkladací priestor, ktorý sa nachádza hneď vedľa bytu. Je možnosť tam uskladniť napr. bicykel alebo iné športové potreby a veci. Byt nemá balkón. Je vhodný pre 1-2 osoby. Zvieratko - predmetom dohody. Cena prenájmu je 600,- EUR vrátane energií, internetu a súkromného parkoviska za domom.
Byt je voľný ihneď. Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné vrátane energií, vratný depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 300,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenájom, Petržalka, 2 izbový byt, novostavba, Záporožská ul.

450,- €
13.556,70 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Záporožská

Druh: 2-izbový byt - novostavba
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie4
Počet poschodí5
Počet izieb2
Celková rozloha52 m²
Úžitková plocha52 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Zateplený objektáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: