Home | Sitemap

Prenájom, Petržalka, 1 izbový byt, Jungmannova ul.

Ponúkame na prenájom priestranný, zariadený 1- izbový byt na Jungmannovej ulici v Petržalke, hneď za Starým mostom. Je to ideálny byt pre mladý pár. Dispozične je účelne riešený. Má samostatnú kuchyňu a izbu, do ktorých sa vstupuje z predsiene. Z predsiene, kde nájdete veľa úložného priestoru, sa vchádza aj do kúpeľne a samostatnej toalety.
V byte je použité vybavenie a zariadenie, ktoré poskytuje dostatočný komfort pre bývanie. Nachádzajú sa tu: laminátové podlahy, obklady, plastové okná, bezpečnostné dvere, kuchynská linka so spotrebičmi, chladnička, postel, veľká skriňa, botníková skriňa, práčka, sanita. Cena mesačného nájmu bytu je 450,- EUR vrátane energií, internetu s TV.
Byt je vhodný na dlhodobý prenájom, minimálne na 1 rok. K dispozícii je od 01.11.2019. Jungmanova ulica patrí k najvyhľadávanejšej lokalite v rámci Petržalky, hlavne vďaka blízkosti zastávky električky, ľahkej dostupnosti do centra a na diaľnicu. V blízkosti sa nachádzajú, školy a škôlky, reštaurácie, nákupné centrum, BILLA. Neďaleko sa nachádza zábavno-obchodné centrum AUPARK, Digital Park a všetky ďalšie kancelárske budovy na Einsteinovej ulici. Sad Janka Kráľa a športové vyžitie umožňuje cyklotrasa na bratislavskej hrádzi. Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné, vratný depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 200,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenájom, Petržalka, 1 izbový byt, Jungmannova ul.

450,- €
13.556,70 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Jungmanova

Druh: 1-izbový byt
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie11
Počet poschodí12
Počet izieb1
Celková rozloha37 m²
Úžitková plocha37 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Balkónnie

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: