Home | Sitemap

Prenájom, Nové Mesto, 2 izbový byt, novostavba, Račianska ul.

Ponúkame na prenájom 2 izbový, priestranný a svetlý byt v bytovom dome Manhattan na Račianskej ulici. Bytový dom je 7 - ročná novostavba, s 24 hodinovou recepciou.
Byt je k dispozícii od 15.06 2019. Výmera bytu je 70,0 m2 + balkón 3,5 m2. Pozostáva s veľkej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálni, vstupnej haly, odkiaľ je vstup do samostatného WC, kúpeľne a menšieho skladu. Obytné miestnosti a balkón sú orientované na JZ s výhľadom na parčík s detským ihriskom. Súčasťou bytu je parkovacie miesto. Cena prenájmu je 700,-EUR (cena je vrátane energií, TV a internetového pripojenia pre dve osoby, garážového státia). Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné vrátane energií, vratný depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 350,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenájom, Nové Mesto, 2 izbový byt, novostavba, Račianska ul.

700,- €
21.088,20 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Nové Mesto
Mesto: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Račianska

Vlastníctvo: osobné
Druh: 2-izbový byt - novostavba
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Počet izieb2
Celková rozloha70 m²
Úžitková plocha70 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Balkónáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: