Home | Sitemap

Prenájom, garsónka, Ružinov, Tomášikova ul.

Ponúkame Vám na prenájom plne vybavený slnečný byt s veľkým balkónom v novostavbe projektu NIDO vo výborne dostupnej časti Ružinova na Tomášikovej ulici s výmerou 36 m2. Byt:- nachádza sa na 3. z 5 poschodí v novostavbe s výťahom, parkovacím miestom v podzemnej garáži a kobkou, orientácia okien a balkóna je na Trnávsku cestu (juhovýchodná strana) s pekným výhľadom na parčík v areáli NIDO, byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej časti a kúpeľne so záchodom. Kuchyňa je nadštandardne plnohodnotne vybavená s dizajnovou kamennou doskou a zástenou. Jedálenskú časť bytu predstavuje moderný barový stôl s dvoma barovými stoličkami, ktorý opticky predeľuje kuchynskú časť od obývacio-spánkovej časti. V obývacej časti je rozťahovací kožený gauč pozostávajúci z dvoch lôžok. Konštrukcia poskytuje možnosť ustlať lôžko len pre jedného, pričom druhá časť gauča ostane v pôvodnom stave určenom na sedenie. V priestrannej kúpeľni je sprchovací kút a toaleta. Byt je priestranný a plnohodnotne nadštandardne vybavený - vstavaná teplovzdušná rúra, indukčná varná doska, digestor s priamim napojením na komín, umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou, taniere, príbory, poháre, hrnce, panvica, práčka, rozťahovací kožený gauč, priestranný rolldoor, obývacia stena, barový stôl s dizajnovými stoličkami značky Kartell, priestranný balkón (9,5 m2) s výhľadom, bezpečnostné dvere. V cene je zahrnutý úložný priestor v kobke a zároveň je možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži.
Cena prenájmu je 420 EUR/mesiac + 130 EUR/mesiac náklady na internet (možnosť voľby objemu) a energie. Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné, depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 300,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenájom, garsónka, Ružinov, Tomášikova ul.

420,- €
12.652,92 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Tomášikova

Druh: Garsónka - novostavba
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie3
Počet poschodí5
Počet izieb1
Celková rozloha36 m²
Úžitková plocha36 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Lódžiaáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: