Home | Sitemap

Prenájom, garsónka, Petržalka, Nám. hraničiarov

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú garsónku s oddelenou kuchyňou (umiestnená je v chodbičke) a priestrannou loggiou na Námestí hraničiarov na 5/12 poschodí. Orientovaná je do tichého vnútro bloku plného zelene, k dispozícii je aj pivnica. V byte sa nachádza chladnička s mrazničkou, práčka, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, elektrická rúra a televízor. Do centra mesta je 8 min. autom alebo električkou. V blízkom okolí sa nachádza pošta, Lidl, trhovisko, poliklinika. Cena prenájmu je 400,- EUR/mesiac vrátane energií. Je vhodná maximálne pre 2 osoby.
Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné, depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 200,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenájom, garsónka, Petržalka, Nám. hraničiarov

400,- €
12.050,40 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Námestie hraničiarov

Vlastníctvo: osobné
Druh: Garsónka
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Poschodie5
Počet poschodí12
Počet izieb1
Celková rozloha32 m²
Úžitková plocha32 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Postavené zpanel
Zateplený objektáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: