Home | Sitemap

Prenájom, 2 izbový byt, Petržalka, Osuského ul.

Ponúkame na prenájom priestranný dvojizbový byt (54 metrov štvorcových) na Osuského ulici v Petržalke. Byt má plastové okná, plávajúce podlahy, nové zárubne a dvere. Na chodbách a v kuchyni je nové linoleum. WC a kúpeľňa sú samostatné a po staršej rekonštrukcii. Kuchynka je tiež po staršej rekonštrukcii. Prvá veľká nepriechodná izba má rozmer 5,5 m x 3,5 m a druhá menšia nepriechodná izba má rozmer 5,5 m x 2,5m. Izby sú zariadené novým nábytkom. V byte sú elektrospotrebiče - práčka, plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, vysávač. Cena prenájmu je 550 EUR na mesiac pre dve osoby. V cene sú započítané energie, prístup na internet a TV. Požiadavka na podnájomcov je aby boli nefajčiari a bez zvierat.
Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné, depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 200,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenájom, 2 izbový byt, Petržalka, Osuského ul.

550,- €
16.569,30 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Osuského

Vlastníctvo: osobné
Druh: 2-izbový byt
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Počet izieb2
Celková rozloha54 m²
Úžitková plocha54 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: