Home | Sitemap

Prenajaté, garsónka, Petržalka, Zuzany Chalupovej

Ponúkame na prenájom jednoizbový byt (garsónku) v novostavbe Slnečnice Mesto, na ulici Zuzany Chalupovej v Petržalke. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží (1. poschodie z 6) a je orientovaný na východnú stranu do dvora. Pozostáva z vstupnej chodby, obývacej izby a kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s WC, spolu o rozmere 21m2 a balkóna 4,1m2. V byte sú na oknách žalúzie, má internetové pripojenie s wifi a prenajíma sa čiastočne zariadený – šatníková skriňa v predsieni, kuchynská linka s el. dvojplatničkou, chladnička. Po dohode je možné byt vybaviť dvojposteľou, resp. práčkou. Spoločný oddychový vnútroblok je pekne udržiavaný s množstvom zelene a lavičiek. Súčasťou komplexu Slnečnice je obchodné centrum s množstvom rôznych prevádzok (potraviny, lekáreň, drogéria, farmárska tržnica, reštaurácie, kaviarne...).
Cena prenájmu je 390 €/mesiac aj s energiami pre jednu osobu. Pri podpise nájomnej zmluvy bude uhradené: 1 mesačné nájomné, depozit v rovnakej výške, sprostredkovateľský poplatok vo výške 200,-EUR.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Prenajaté, garsónka, Petržalka, Zuzany Chalupovej

390,- €
11.749,14 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Petržalka
Ulica: Zuzany Chalupovej

Druh: Garsónka - novostavba
Typ: prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Cenavrátane provízie
Poschodie1
Počet poschodí6
Počet izieb1
Celková rozloha21 m²
Úžitková plocha21 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Zateplený objektáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: