Home | Sitemap

Predaj, 3 izbový byt, novostavba, Ružinov, Strojnícka ul.

Ponúkame na predaj moderný, slnečný 3 izbový byt o podlahovej ploche 72,54 m2, s obytnou plochou 67,8 m2 nachádzajúci sa v novostavbe na Strojníckej ulici v Ružinove. Bytový dom má tri podlažia: prízemie, prvé a druhé poschodie a je v ňom umiestnených 10 bytových jednotiek. Byt je umiestnený na 2 poschodí. Bytový dom bol postavený z tehly a nachádza sa v zástavbe rodinných domov s veľmi dobrou dostupnosť do centra, aj na diaľničný obchvat. Dispozíciu bytu tvorí: predsieň (o rozlohe 5,52 m2), kde je vstavaná skriňa s dostatočnou úložnou kapacitou, obývacia izba (o rozlohe 31,43 m2) prepojená s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou vyrobenou na mieru so vstavanými spotrebičmi značky BOSCH - elektrická sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, umývačka riadu a digestor značky Elica. Samostatná spálňa (o rozlohe 14,10 m2) má priestrannú vstavanú skriňou po celej dĺžke steny a veľkú dizajnovú posteľ z masívu. Samostatná pracovňa / detská izba má rozlohu 12,31 m2. V kúpeľni (o rozlohe 4,44 m2) je vaňa so sklenenou zástenou, umývadlom a WC. Svetlík v strope kúpeľne zabezpečuje dostatok denného svetla. Z loggie o výmere 4,74 m2 je výhľad do spoločného dvora s rodinnými domami. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o výmere 1,38 m2, parkovacie miesto. Byt má nízke mesačné náklady a to 150,-EUR na dve osoby. Byt je možné kúpiť aj so zariadením. Cena parkovacieho miesta je 10.000,-EUR.
Uvedená kúpna cena zahŕňa kompletný právny servis: vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva bytu a odovzdávacieho protokolu súvisiacich s nehnuteľnosťou. Zároveň zahŕňa aj služby hypotekárneho poradcu v prípade financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dotknutá osoba vyplnením kontaktného formulára poskytuje svoje osobné údaje, ako sú meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa sprostredkovateľovi za účelom kontaktovania dotknutej osoby a udeľuje mu súhlas s ich spracovaním v zmysle platných právnych noriem. Dotknutá osoba vyhlasuje, že poskytnutie osobných údajov bolo dobrovoľné a súhlas na ich použitie a spracovanie môže kedykoľvek odvolať.

Predaj, 3 izbový byt, novostavba, Ružinov, Strojnícka ul.

182.900,- €
5.510.045,40 SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Strojnícka

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt - novostavba
Typ: predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Cenavrátane provízie
Poschodie2
Počet poschodí2
Počet izieb3
Celková rozloha72.54 m²
Úžitková plocha67.8 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Lódžiaáno
Postavené ztehla
Zateplený objektáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti: